Garbus.pl
  • Śledź nas
O nas

Witamy w sklepie stworzonym dla ludzi, których pasją stały się klasyczne Volkswageny.

Każdy, kto w ramach działalności profesjonalnej czy też hobbystycznej podejmuje się trudu restauracji klasycznego Volkswagena lub będąc miłośnikiem tych samochodów po prostu pragnie o niego dbać, jest bliski naszemu sercu.

Doceniając trud i masę wyrzeczeń na jakie jesteście gotowi przywożąc pod swój dach kolejną perłę motoryzacji stworzoną przez fabrykę w Wolfsburgu, pragniemy wyjść Wam naprzeciw służąc wiedzą techniczną i historyczną oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem. Mamy nadzieję, że wzajemna współpraca przyniesie Wam wiele korzyści i satysfakcji, proces renowacji stanie się łatwiejszy, a zwykłe czynności eksploatacyjne bardziej satysfakcjonujące.

Sprzedaż części to tylko ułamek naszej działalności, oferujemy Wam o wiele więcej – dzielenie tej samej pasji. Sensem naszego istnienia jesteście Wy – ludzie, którzy  doceniają fenomen najbardziej niezwykłego i zarazem popularnego samochodu świata – Volkswagena Garbusa oraz jego całej rodziny. Jesteśmy dumni z faktu, że na swój sposób możemy brać udział w ocaleniu od zapomnienia spuścizny inżynierów z fabryki z Wolfsburgu. Stanowi to dla nas wyróżnienie i nieustanny motor napędowy do działania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium