- pl
- /
Darmowa dostawa

Prowadnica drzwi 2szt T1 Cabrio 59-, T14
Opis
Prowadnica drzwi 2szt
W starszych modelach Garbusa oraz Bulika drzwi zostały wyposażone w gumy centrujące, które zapewniają prawidłowe prowadzenie drzwi w kierunku zamka, a także mocno je trzymają podczas jazdy.
Później Volkswagen ulepszył wykończenie drzwi tak, że w przypadku Garbusa sedana i VW Busa nie występowały już prowadnice, natomiast w VW Garbusie kabriolecie stosowane były do końca produkcji.
W Karmann Ghia system ten został wprowadzony dopiero w roku modelowym 1960 i był używany do końca produkcji.
Gumy centrujące wpadają do wgłębienia w słupku B, w najnowszych modelach Garbusa Cabrio i Karmann Ghia guma nie wpada bezpośrednio w karoserię, ale w chromowaną obudowę, dzięki czemu lakier nie ulega uszkodzeniu po zamknięciu drzwi.
W starych modelach Garbusa zastosowano po dwie gumy na drzwi, natomiast w kabriolecie zastąpiono jedną gumą na każde drzwi. Karmann Ghia i VW Bus zawsze miały tylko jedną prowadnicę na drzwi.
W zestawie 2 sztuki.(po 1 na drzwi).
Pasuje do:
- VW Garbus Cabrio od 08.1959 do 07.1979r.
- VW Karmann Ghia od 08.1959r.
Dane techniczne
| Model_VW Garbus T1 | Tak |
| Model_VW Karmann Ghia T14 | Tak |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.